Kurs języka niemieckiego

SPRACHLAND
Confident students.
Sprachland

Zobacz ofertę kursów języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania

W szkole Sprachland zajęcia prowadzę osobiście. Uczę języka niemieckiego Polaków w języku polskim, dzięki czemu mogą oni zrozumieć trudne zagadnienia gramatyczne, nauczyć się języka stasowanego przez Niemców. Dzięki nauce w mojej szkole będziesz mógł bez problemu porozumieć się w języku niemieckim w każdej sytuacji, zrozumieć trudne zagadnienia gramatyczne, dostać lepszą pracę i być niezależnym.

SPRACHLAND to miejsce, gdzie nauka odbywa się w nowoczesny i ciekawy sposób przy wykorzystaniu skutecznych technik i autorskiej metody Praktyczne szprechanie w 7 krokach.

Dzięki połączeniu tych elementów, moi uczniowie w tak zaskakującym tempie opanowują podstawy języka niemieckiego oraz doskonalą umiejętności językowe na wyższym poziomie, tak aby mogli: 🙂

Dostać lepiej płatną pracę
Swobodnie móc dogadać się w urzędzie lub sklepie
5/5
0€ !
15-17
Września
4K Views
Bezpłatne warsztaty!
5/5
55€
od 07.09.2021

4K Views
Dla wszystkich dzieci
5/5
od
90€
Od września
do czerwca
6K Views
Kurs dla Polaków
5/5
150€
Od września
do czerwca
4K Views
Dla tych, którzy znają podstawy
5/5
od
80€
indywidualnie

3K Views
Kurs dla par
5/5
140€
Od września
do czerwca
3K Views
Tylko dla super babek!

Zapisz się już Dziś!

Zrób pierwszy krok!

Tutaj poszprechasz

Newsletter

 
Bądź ze mną na bieżąco.

Odbierz prezent i ucz się języka niemieckiego szybko i skutecznie.

Nie będę wysyłać spamu, Twój E-mail jest u mnie bezpieczny. Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celu otrzymania darmowego E-booka oraz informacji, jak uczyć się języka niemieckiego szybko i skutecznie. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji -https://bit.ly/2WrwV7B Zgody udzielasz SPRACHLAND Justyna Gajewska-Merkel

E-Book

Jak uczyć się i mieć spektakularne efekty? Ten E-Book to mnóstwo praktycznych wskazówek jak uczyć się języka niemieckiego nawet gdy nie masz czasu, aby wreszcie przełamać barierę językową.