Strona główna

Szkoła językowa Sprachland adresowana jest do Polaków mieszkających w Niemczech, jak również wszystkich osób chcących nauczyć się języka niemieckiego. Wiem, że język niemiecki jest wyzwaniem i często stanowi barierę w codziennej komunikacji czy to w pracy czy w sytuacjach dnia codziennego. Moimi klientami są wszystkie osoby, które chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie posługiwania się tym językiem oraz ci, którzy dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z językiem niemieckim.

W mojej szkole językowej wykorzystuję ponad 17-letnie doświadczenie oraz wiedzę dzięki której stworzyłam autorską metodę Praktyczne szprechanie w 7 krokach, aby nauka języka niemieckiego stała się praktyczna i efektywna. Jestem autorem E-Booka NIEMIECKI NA CO DZIEŃ, który już w pierwszych tygodniach stał się bestsellerem.

Oferuję praktyczną naukę języka niemieckiego podczas skutecznych kursów od podstaw.

previous arrow
next arrow
Slider

Kursy języka niemieckiego

NIEMIECKI dla Biało-Czerwonych

NIEMIECKI dla zabujanych

NIEMIECKI dla małych Einsteinów

NIEMIECKI na szpilkach

Sobotnie szprechanie

W mojej szkole prowadzone są kursy i zajęcia  w języku niemieckim lub polskim (w zależności od potrzeb danego uczestnika). Dzieki mojemu 17-letniemu doświadczeniu. długoletniej obserwacji i ponad 1000 przeprowadzonych lekcji z uczniami opracowałam autorską metodę Praktyczne szprechanie w 7 krokach, dzięki której szybko i efektywnie opanujesz podstawy języka niemieckiego.

Sprachland to miejsce, gdzie nauka odbywa się w miłej, sympatycznej i inspirującej atmosferze poprzez interesujące zajęcia, motywację do nauki oraz angażowanie słuchaczy, aby mogli się oni swobodnie komunikować w języku obcym.

Moim celem jest uczenie języka niemieckiego Polaków mieszkających w Niemczech autorską metodą Praktyczne szprechanie w 7 krokach, dzięki której szybko i skutecznie nauczą się podstaw języka niemieckiego, tak aby mogli samodzielnie porozumieć się w sytuacjach dnia codziennego.

 Zapisz się już dziś!

  Napisz do mnie E-mail

  Zadzwoń: 0176 47 29 07 68

Wypełnij formularz zgłoszeniowy


Zrób pierwszy krok!

Tutaj poszprechasz